O mnie

Pracownia Tortów Artystycznych
Palona Czekolada

,,W życiu pada wiele pytań, na które czekolada przynosi odpowiedź...” Nigella Lawson

O mnie

Kilka słów o Pracowni

Mam na imię Magda, moja Pracownia słodkości znajduje się w Sosnowcu. Palona Czekolada to miejsce, które powstało z połączenia pasji, wyjątkowych smaków i piękna. W swoje wypieki wkładam całe serce. Bazując na tradycyjnych recepturach, nowoczesnych formach i zdobieniach, a także składnikach najlepszej jakości i świeżości przygotowuję dla Państwa słodkie poczęstunki umilające rodzinne spotkania i wyjątkowe okazje.

Kontakt

Warto

Wybierz moje słodkości!

Torty i słodkości od samego początku wykonuję ręcznie przy użyciu naturalnych składników najwyższej jakości. W moich wypiekach nie znajdą Państwo żadnych sztucznych dodatków, stabilizatorów, mieszanek czy konserwantów.

W mojej pracowni przygotowuję dla Państwa:

- torty okolicznościowe, weselne, urodzinowe
- słodkie stoły
- ciasta i ciasteczka
- słodkie podziękowania
- muffiny i inne słodkości

Niesamowity smak

W mojej Pracowni znajdą Państwo wyjątkowe smaki czekoladowe i owocowe. Wszystkie są w 100% naturalne.

Własne pomysły

Moje wypieki są różnorodne i nieszablonowe, od podstaw wykonywane tylko przeze mnie. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na wygląd tortu, chętnie pomogę.

Tradycyjne przepisy

Wszystkie wypieki wyróżniają się niezapomnianym wyglądem i wyjątkowym, niepowtarzalnym smakiem wydobytym dzięki starannie dobranym składnikom, a także udoskonalonym tradycyjnym recepturom.

Profesjonalna obsługa

Jeśli nie wiedzą Państwo jaki tort czy smak wybrać, zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę i doradzę, a także przedstawię moją aktualną ofertę słodkości.