Candy bar, czyli nieoczywisty słodki stół

Czy wiecie że….tworzymy dla Was kompleksowe realizacje włącznie z tubami, postumentami i innymi elementami dekoracyjnymi?

Dzięki temu możemy przygotować wymarzone przyjęcia, które będą wpasowywać się w dekoracje sali i przyjęć, a także w wybrany przez Was motyw – niezależnie od rodzaju przyjęcia.

Słodkie stoły to w naszym przypadku nie tylko pyszne wypieki ( choć oczywiście to one są mózgiem całości ) lecz także oryginalna oprawa i dodatki, a także dekoracje, które zawsze dobieramy do motywu przewodniego, by dodać do Waszych przyjęć jeszcze więcej magii 🙂

Wiadomo także, że najpierw jemy oczami, więc cała kompozycja musi być spójna i smaczna dla oczu, dlatego zawsze stajemy na głowie, by nasi Klienci byli zachwyceni zarówno smakiem jak i wyglądem naszych słodkich propozycji.

Dlatego w szereg i zasoby Palonej Czekolady, w ostatnim czasie dołączyło sporo nowości – między innymi postumenty w 3 kolorach czy tez piękne stojaki – a to tylko wierzchołek góry lodowej! Chętnie pokażę Wam co jeszcze mamy w zanadrzu 🙂

Magda

Zostaw komentarz